Energit - 1litr

Cena490 Kč
Cena bez DPH426,10 Kč
DPH15 %
EAN4037
Dostupnostskladem
Záruka24 měsíců
Zvolte počet   ks
Celková cena 490 Kč
 
Energit - 1litr
15% DPH

Popis: Energit - 1litr

Pro zvýšení výkonnosti poštovních holubů
ENERGIT(Aqukar energit) obsahuje specifický komplex látek zvyšujících výkonnost poštovních holubů. Všechny aktivní látky jsou ve formě, která zajistí maximální účinnost každé z nich.
ENERGIT mimo jiné obsahuje L-karnitin, který přenáší dlouhořetězené mastné kyseliny do místa spalování (mitochondrií) a tím podporuje tvorbu energie z tuků. Podílí se také na celkové energizaci organismu a zároveň výrazně přispívá k podpoře srdeční a mozkové činnosti.
ENERGIT zlepšuje tělesnou kondici, fyzickou výkonnost svalstva a odolnost vůči stresu. Podporuje činnost srdečního svalu, zkracuje období odpočinku po zátěži (přeprava, trénink, závod) a podporuje imunitní systém. Pozitivně působí proti stresu a psychickému napětí. Lze jej použít i k redukci případné nadváhy po období klidu (zimní období, onemocnění apod.).
Vysoká účinnost přípravku je dána speciální technologií výroby, kdy jsou aktivní látky obdukcí chráněny před degradací v žaludku a zažívacím traktu. Tento ochranný obal je postupně odbouráván až dojde k úplnému uvolnění aktivní látky v organismu v její maximální účinnosti.

SLOŽENÍ: L-karnitin,  vitamíny,  glukóza, dextróza, maltóza, trióza, vyšší cukry,• přírodní látky a upravená pitná voda.


KRMNÝ NÁVOD: podávejte do napájecí vody takto:
• Před závodní sezonou – cca 2 měsíce před prvním závodem podávatv množství                                       2,5 ml na 1 litr vody 3× týdně;

-  1měsíc před prvním závodem pak v množství 2,5 ml na 1 litr vody každý den
• v závodní sezoně – každý den v množství 5 ml na 1 litr vody a vždy 3–5 dnů před letem

(dle délky závodu) v množství 10 ml na 1 litr vody.

Balení 1 litr.

 

 


Dotaz k produktu Energit - 1litr

Pole označená * jsou povinná.

Jméno:
Telefon:
E-mail:  *
Číslo "10" slovy:  *
Váš dotaz:  *