Nobactel obsah 1 l

Cena153 Kč
Cena bez DPH126,44 Kč
EAN2868
Dostupnostskladem
Záruka24 měsíců
Zvolte počet   ks
Celková cena 153 Kč
 
Nobactel obsah 1 l
Nobactel obsah 1 l
NOVINKA

Popis: Nobactel obsah 1 l

NOBACTEL – dezinfekce, NOVINKA

NOBACTEL není jedovatý ke zvířatům a lidem, u 95% biologicky odbouratelný, neobsahuje žádné kyseliny, fenoly, rozpouštědla, oxidační činidla, formalínu. Jedná se o ekologický výrobek souladu s evropskou legislativou. Působí efektivně při teplotách od 4 ° C do +120stu. Nezpůsobuje korozi. Je plně aktivní v heterogenním prostředí. Zanechává příjemnou vůni svěžest. To je používáno farmáři ve Francii, Německu, Velké Británii, USA, Kanada, atd. Dezinfekce a čištění zařízení a prostor pro chov, holubníky, rámy, rošty, přepraveky, napáječky, krmítka, gritníky, vybavení, které je ve styku s ptáky, klece pro malá zvířata, tropické zvířata, atd.. NOBACTEL francouzský dezinfekční prostředek, který odstraňuje zvláště nebezpečné viry, zabezpečují zdraví zvířat a klid v duši. Účinně ničí Gram-negativní bakterie, Gram-pozitivní bakterie a plísně. Výrobek splňuje požadavky normy AFNOR francouzské. Byl zkoumán v Institutu v Lyonu a Národní veterinárního ústavu v Pulawy. Má certifikáty: Pasteurova ústavu v Paříži, a Univesity Bourgogne v Dijonu. Přípravek má stanovisko NIH. HB/279/00, které povoluje používání zdravotnických zařízení v celé zemi a PZH Hż/13721/96, což umožňuje použití v zařízeních na zpracování potravin v celé zemi.Tato doporučení skýtá záruky o nejvyšší kvalitě výrobku NOBACTEL. Výrobce : Le Laboratoire Cellande Nuzeret (Francie) Složení: kvartérní amonné soli (bromidy), lauryl alkohol , přírodní olej z kokosu (koprah), terpenové deriváty esenciálních olejů z borovice, máty a eukalyptu.

NOBACTEL  účinně inaktivuje viry: - Kuřecí infekční bronchitidy - Salmonella – holubi, kuřata - Infekční bovinní rinotracheitidy - Holubí neštovice - Infekční anémie kuřat - Infekční laryngotracheitidě - Infekce pneumovirusove - TRT infekce - Paramyxovirozę - holubi - Infekce panrvovirusove - Moru prasat, Reoviruses infekce - Ch. Gumboro, ch. Marck, Ch. Newcastle, ch. Auješkyho choroby atd. NOBACTEL v koncentraci 1% po pouhých 30 sekundách účinně odstraňuje: Salmonella, Staphylococcus, Vibrio, E. coli, Pseudomonas, Actinobacter, Aeromonas, Mycobacterium, Streptococcus, Pasteurella multocida, Haemophilus, Camphylobacter, Listeria, Klebsiella, Actinomyces, Erisypelothrix, rhusiopathiae, Actinobacillus, Proteus, Mycoplasma, Corybebacterium, Bordetella, Moraxella V koncentraci 1% má také velký vliv:

- Fungicid-s důrazem Clasporidium cladosporoide a Candida albicans

- Oocystobójczym - kokcidií oocyst NOBACTEL ve výši 1% koncentraci je bezpečný v přítomnosti zvířat a potravin. PAMATUJ! Preventivní dezinfekcí, se zabrání rozvoji mikro-organismů a bakterií, které ohrožují zdraví vašeho chovu Cena : 2000 ml – 435,- 5000 ml - 920,-


Dotaz k produktu Nobactel obsah 1 l

Pole označená * jsou povinná.

Jméno:
Telefon:
E-mail:  *
Číslo "10" slovy:  *
Váš dotaz:  *