Trichocoxan - 1l pro holuby

Cena140 Kč
Cena bez DPH121,74 Kč
DPH15 %
EAN2513
Dostupnostskladem
Záruka24 měsíců
Zvolte počet   ks
Celková cena 140 Kč
 
Trichocoxan - 1l pro holuby
15% DPH

Popis: Trichocoxan - 1l pro holuby

 • Proti trichomoniádě, kokcidioze, hexamitoze, salmonele a E-coli, u holubů i drůbeže.
 • Úvod : Z důvodu přírodního složení preparátu může být používán v průběhu celého roku.Návod k jeho použití  minimalizuje výskyt charakteristických změn a  nemocí projevujících se chronickou  ztrátou  apetitu ,dušnosti a zánětu trávícího ústrojí.
 • Dávkování:

  preventivně: 5-10-ml/ na 1 litr vody 2-3 dny v týdnu

  léčebně: 10 ml/ 1.litr vody v průběhu 5-6 dnů

  Vysoká bezpečnost použití preparátu je ta , že může být aplikována  v době krmení mladých na hnízdě, tak i po odstavení v době podávání jiných farmaceutických preparátů. Každý den  připravit nový roztok !

  Složení: Rostlinné stabilizované extrakty, éterické oleje, fitoncidy, přírodní živice, biogenní a immunostimulační složky, flavonoidy, kvasinky, vitamíny A ,K.

  Skladování: při teplotě 15-20 oC v uzavřeném prostoru a chránit před světlem.

  Použití: Trichocoxan- je novodobým a vydatným prostředkem založený na unikátním složení specielně zpracovaných  biologicky účinných substancí, éterických olejů a výtažků z rostlin. Jeho komplexní víceúčelová forma zlepšuje zdravotní ochranu  pravidelné fungování organizmu  a staví mechanickou bariéru tvorbě chorobotvorných zárodků (trichomonias gallinae, Eimeria atd .) ovlivňující jejich invazi v organizmu. Dodatečně aktivizuje immunologické  reakce dýchacích cest a zažívacího traktu, povzbuzuje jeho  rozvoj a také díky  působení  speciálních organických kvasinek vykazuje silné a bezprostřední účinky patogenní ochrany (mykoplasma,steptoccocus,E-coli,salmonela).

  Vysoká a bezpečná  přítomnost vitamínu A a K v preparátu. TRICHOCOXAN  je  opravdovým přelomem v  podávání profilaktik při   léčení trichomonadozy,hexamitozy a kokcidiozy -  nebezpečných nemocí u holubů.


Dotaz k produktu Trichocoxan - 1l pro holuby

Pole označená * jsou povinná.

Jméno:
Telefon:
E-mail:  *
Číslo "10" slovy:  *
Váš dotaz:  *